foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

XII lofi1

W grudniu klasa 1a brała udział w ogólnopolskim konkursie programistycznym. W programie LofiBlocks trzeba było zaprogramować portret dowolnej postaci – fikcyjnej, prawdziwej, człowieka, zwierzęcia lub robota. Oceniane były: pomysł na portret, finezyjność programu – nie musiał być skomplikowany, liczył się pomysł. W związku z tym, że program ten podobny jest do znanego nam Scratcha zadanie nas zainspirowało. Okazało się, że w kategorii szkolnej Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sobótce wygrała konkurs. Otrzymaliśmy robota, którego musimy sami złożyć z elementów. Cieszymy się z tego, gdyż wiele się dzięki temu nauczymy.

A oto nasza praca.

 

ZGŁASZAJĄ OSTATNIO DZIECIAKI
POSTULAT TAKI:

 WARZYWA DLA ROBOTÓW,
POWERBANKI DLA LUDZI!

 

bona szalonabona

 

Bona na portrecie krzyczy:
Ooooo Lofi Robocie ...
Bierzesz powerbank zamiast warzyw i po robocie!
A ja warzywa sprowadziłam...
... niestety, tym sposobem dzieciarnię w kłopoty wprawiłam!

 Teraz uczniowie o mnie mówią:

„Ta królowa Bona chyba była szalona!
Warzywa sprowadziła – w kłopoty nas wprawiła!
My warzyw jeść nie lubimy...
... i powerbanki dla ludzi wymyślimy...”
No to... uczniu złoty, bierz się do roboty!

BYŁO - warzywa dla ludzi

JEST - powerbanki dla robotów

BĘDZIE - powerbanki dla ludzi

 BOO

Dziennik elektroniczny

BIP

zegar

Dzwonki

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30