foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Za nami egzaminy ósmoklasistów, które zdominowały mijający tydzień i mam nadzieję, że wszystkim nam udało się osiągnąć zamierzone cele, a efekty działań nauczycieli  i uczniów będą pozytywne. Wiem też, że zarówno uczniowie jak i rodzice z niecierpliwością oczekują na informacje dotyczące zakończenie roku szkolnego. Podejmując decyzje, miałam na względzie przede wszystkim bezpieczeństwo wszystkich członków społeczności szkolnej i choć wiem, że uczniowie i my nauczyciele wolelibyśmy, aby to zakończenie było uroczyste i odbywało się w szkole, to niestety ze względu na obecną sytuację nie jest to możliwe. Postaram się w miarę precyzyjnie opisać zasady, które zostały ustalone w tej kwestii jeżeli chodzi o naszą szkołę.

KLASY I-VII- uczniowie tych klas będą mogli odebrać swoje świadectwa indywidualnie w sekretariacie szkoły(bud. D) w dniach 01-31 lipca 2020r. w godzinach 8:00-13:00. Ci z uczniów, którzy nie odbiorą ich w tym czasie otrzymają je od wychowawców 1 września na spotkaniach po rozpoczęciu roku szkolnego.

KLASY VIII- zakończenie roku szkolnego dla klas VIII odbędzie się 26 czerwca 2020r. w szkole na boisku hali widowiskowo sportowej według następującego harmonogramu:

- kl.VIIIa- godz. 9:00,

- kl.VIIIb- godz.10:00,

- kl.VIIIc- godz.11:00.

Szczegółowe zasady i scenariusz spotkań znajdują się w linku umieszczonym poniżej.

               Korzystając z okazji chciałabym pogratulować Wam wszystkim drodzy uczniowie i podziękować za wytrwałość i zaangażowanie, zwłaszcza w II semestrze kiedy to wszyscy musieliśmy się bardzo szybko przestawić na inną formę nauczania niż ta, do której przyzwyczajeni byliśmy do tej pory. Mam też nadzieję, że jesteście usatysfakcjonowani osiągniętymi wynikami, które kosztowały Was tak wiele trudu i pracy. Część tego trudu i pracy, w niektórych wypadkach znaczna, przypada oczywiście w udziale rodzicom. My nauczyciele zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele czasu musieliście Państwo poświęcić edukacji swoich dzieci, jak z dnia na dzień zmuszeni zostaliście do przyjęcia na siebie dodatkowych obowiązków, do których z pewnością nie byliście przygotowani. Dlatego też w imieniu swoim i grona pedagogicznego składam Wam podziękowania i wyrazy szacunku.

Na zakończenie chciałabym życzyć wszystkim udanych wakacji, wykorzystajcie ten czas na odpoczynek, na który w tym roku z pewnością sobie zapracowaliście. Mam nadzieję, że po wakacjach zobaczymy się wszyscy w dobrym zdrowiu w szkole. Czego życzę sobie i wszystkim członkom społeczności Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Sobótce.

Pozdrawiam

Ewa Łakomiec- Dyrektor

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego m. Janusza Korczaka w Sobótce

szczegóły zakończenia roku szkolnego 

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna

zegar

Dzwonki

0. 7:10 - 7:55

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30