foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Filtr
 • Pierwszy tydzień listopada - ,,Nasza pamięć o zmarłych”. W tym tygodniu uświadamialiśmy sobie jak ważna jest pamięć o wszystkich tych, którzy odeszli. Poznaliśmy również genezę Święta Zmarłych.

  Drugi tydzień listopada -,,Rocznica odzyskania niepodległości”, ,,Polska mój dom” Poznaliśmy znaczenia słowa niepodległość, utrwaliliśmy też naszą wiedzę na temat symboli narodowych i życia sławnych Polaków. Rozmawialiśmy i oglądaliśmy tradycyjne stroje ludowe z poszczególnych regionów Polski.

  Trzeci tydzień listopada - ,,Znamy nasze prawa!”, ,,Rocznica uchwalenia konwencji o prawach dziecka”. Przypomnieliśmy sobie nasze prawa. Wykonywaliśmy Drzewo Praw Dziecka.

  Czwarty tydzień listopada - ,,W krainie baśni”. Poznawaliśmy mniej znane baśnie Braci Grimm i Hansa Christiana Andersena, wykonywaliśmy ilustracje do baśni. Kolorowaliśmy postacie z naszych ulubionych baśni i bajek. Wykonywaliśmy prace plastyczne z wykorzystaniemszablonów tematycznych.

  Ewa Borodziuk-Mrówka

 • W związku z pozytywnym rozpatrzeniem wniosku Gminy Sobótkaw ramach programu „Podwórko NIVEA”  w ramach którego wybudowany ma zostać plac zabaw przy ul. Korczaka w Sobótce, prosimy o zarejestrowanie się na stronieNIVEA i codzienne głosowanie na nasz projekt. Głosowanie trwa do 30 czerwca 2016 r. Szanse na realizację tego projektu ma 40 zgłoszeń, które zdobędą największą ilość głosów. Zróbmy wszystko aby na terenie naszej gminy powstało „Podwórko Nivea”!!!

  http://www.sobotka.pl/wp-content/uploads/2016/05/nivea.jpg

 • Zdobywamy wiedzę i nagrody w MegaMisji!

  Dzieci w naszej świetlicy dzielnie rozwiązują kolejne zadania w programie MegaMisja Fundacji Orange i zdobyły już wiedzę z następujących obszarów kompetencji cyfrowych: korzystanie z informacji, dziecko w środowisku medialnym, język mediów, prawo. Przed nami jeszcze przygoda z kreatywnym korzystaniem z mediów oraz bezpieczeństwem w komunikacji i mediach.

  Oprócz dobrej zabawy a czasem ciężkiej pracy na zajęciach, uczestnictwo w tym programie przynosi nam wiele niespodzianek i nagród. Nasza świetlica zdobyła już kreatywny zestaw plastyczny oraz tablet! Kolejne nagrody są już w drodze.

  Zapraszamy do obejrzenia profilu naszej świetlicy i relacji z przeprowadzonych zajęć na stronie https://megamisja.pl/, gdzie wystarczy odszukać naszą szkołę na mapce Polski.

  Grażyna Skupin

   

   

  012

Dziennik elektroniczny

BIP