Drodzy rodzice!

Serdecznie zapraszamy na prelekcję, dotyczącą chorób odkleszczowych, którą wygłosi prof. nadzw. dr hab. Leszek Szenborn dnia 26.09.2018 (w środę) o godz. 17.00 w hali widowiskowo-sportowej w SP nr 1 im. J. Korczaka w Sobótce ul. Świdnicka 20

Oto informacje o spotkaniu.

Szanowni Państwo!

Od piątku 14.09.2018 r. w Sobótce rozpowszechniana jest informacja o odwiedzającym szkołę pedofilu. Informację o w.w. człowieku uzyskałem od reportera Super Expressu. Pragnę Państwa uspokoić. Mężczyzna korzystający z jadalni w godzinach popołudniowych w ramach pomocy OPS nie będzie już z tej formy korzystał. Nikt z grona rodziców wcześniej nie informował o tym fakcie szkołę, nad czym ubolewam, ponieważ każda informacja jest wnikliwie rozpatrywana. Piątkowa „sprawa” została przeze mnie załatwiona w ciągu godziny. Rozwiązywanie problemów szkolnych przez media dezorganizuje pracę szkoły i nie służy dobru dziecka.

Z poważaniem Mirosław Jarosz

Uwaga uczniowie i rodzice!
     Od 17 września rozpoczynamy kontynuację zajęć realizowanych w ubiegłym roku szkolnym w ramach programu "Pracownia kompetencji kluczowych-gmina Sobótka stawia na edukację" . W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami zawartymi w harmonogramie.

Akcja Sprzątanie świata - Polska 2018 "Akcja - segregacja!"

sprz 2018 0 3
Propagujemy postawy proekologiczne i zachęcamy do utrzymania czystości w swoim środowisku. Dzieci z klas 0 - III kolejny raz wezmą udział w akcji Sprzątnie Świata.

Koordynatorzy
Dagmara Sadura-Enzanza

Bożena Olichwer-Ostrowska

Uwaga!
     Zmiana w godzinach odjazdów autobusów 1-P i 3-P w kursach porannych (zmiany zapisano czerwoną czcionką). Proszę zapoznać się z nowym rozkładem przyjazdów autobusów.

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na zebranie Rady Rodziców dnia 03.09 2018 w celu wyłonienia ,zgodnie z regulaminem ,prezydium Rady Rodziców .
Zebranie odbędzie się tuż po spotkaniach z wychowawcami ok godziny 18.30
Prosimy o przybycie co najmniej jednego przedstawiciela klasy .

Szanowni Rodzice!

W związku z obowiązującymi od maja przepisami związanymi z RODO prosimy o zapoznanie się z treścią umieszczonej poniżej "Klauzuli informacyjnej"

Klauzula informacyjna (pdf)

szkola rozpoczecie

Uwaga zmiana dowozów

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Klasy 0-III:

-godz.8:45- zbiórka przed budynkiem A i wyjście do kościoła św. Anny,

-godz.9:00-msza św. ,

-godz.10:00- uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 (plac pomiędzy budynkami A i C),

-godz.10:30-spotkania z wychowawcami,

-godz.11:00-odjazdy autobusów szkolnych,

-godz.17:00- wywiadówki ( boisko w hali widowiskowo-sportowej ).

Klasy IV-VIII i oddziały gimnazjalne:

-godz.7:45- zbiórka przed budynkiem D i wyjście do kościoła św. Anny,

-godz.8:00-msza św. ,

-godz.9:00- uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 (boisko w hali widowiskowo-sportowej),

-godz.9:30-spotkania z wychowawcami,

-godz.10:00-odjazdy autobusów szkolnych,

-godz.17:00- wywiadówki ( boisko w hali widowiskowo-sportowej ).

Przyjazdy i odjazdy uczniów klas 0 - III

Przyjazdy i odjazdy uczniów klas IV - VIII i gimnazjum

Drodzy Uczniowie!

Z całego serca gratulujemy Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.  Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny! Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.

Do zobaczenia we wrześniu!

lato wakacje 2012 13544

Drodzy rodzice!

22 czerwca w naszej szkole odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkonego. Ze względów organizacyjnych będzie odbywał się według zamieszczonych harmonogramów:

klasy O - III

klasy IV - VII i gimnazjum.

Informujemy również o zmianach w godzinach przyjazdów i odjazdów autobusów 22 czerwca 2018 r. Oto harmonogramy:

klasy 0 - III

klasy IV - VII i gimnazjum.

Drodzy rodzice!

Ruszyła XIX edycja Programu Stypendialnego Rady Powiatu Wrocławskiego na rok szkolny 2018/2019

Szczegółowe informacje na temat Programu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Powiatu Wrocławskiego w zakładce „Edukacja Kultura i Sport/Stypendia Rady Powiatu”

Mamy w naszej szkole Mistrza Polski Osób Niepełnosprawnych
     W niedzielę 03 czerwca w Luboniu koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo  2018
Na tej imprezie mistrzowskiej nie mogło zabraknąć naszego Mistrza Polski z 2017 roku  – Kacpa Dwoiczko.
Kacper po trzech wygranych  walkach przez Ippon w kategorii do 55kg, ponownie jak rok wcześniej zbobył tytuł Mistrza Polski Osób Niepełnosprawnych 2018
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :-)
FB IMG 1528087705235      FB IMG 1528087716347    FB IMG 1528087727121    FB IMG 1528087708134
 Bartłomiej Zamęcki