mgr Grażyna Skupin

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jako główny cel swojej pracy wymienia wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka i budzenie drzemiącego w nim potencjału. Stawia na kreatywność i niekonwencjonalne podejście do życia; lubi twórczość Terrego Pratchetta oraz filmy z gatunku science-fiction. Prywatnie mama dwóch cudownych dziewczynek, posiadaczka wesołego yorka uwielbiająca rękodzieło. Interesuje się coachingiem, arteterapią i gotowaniem dla zdrowia. Ceni sobie ciszę oraz bliskość natury, bo wierzy, że: „Zaczarowany świat to także ten, który otacza nas na co dzień” (Victoria Morgan).

mgr Ewa Borodziuk-Mrówka

Absolwentka magisterskich studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Ponadto, absolwentka studiów podyplomowych: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz terapia pedagogiczna. Pasjonatka archeologii, dawnych kultur i sztuki.

mgr Justyna Chudy
Nauczyciel - wychowawca świetlicy, absolwentka pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz filologii angielskiej Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Posiada dyplom z oligofrenopedagogiki. Uwielbia pracę z dziećmi, w szczególności zajęcia manualne. Poza dotychczasową pracą nauczyciela j. angielskiego w klasach I - III oraz gimnazjum prowadziła zajęcia na świetlicy wiejskiej, zdobywając wraz z dziećmi liczne wyróżnienia w konkursach i zawodach organizowanych przez Gminę Marcinowice. W wolnych chwilach pasjonuje się wystrojem wnętrz oraz rękodziełem, głównie tworzeniem produktów z filcu. Prywatnie mama wesołej gromadki (6 lat, 3 lata i 1,5 roku).

mgr Anna Sztabińska

mgr Dagmara Sadura- Enzanza

Absolwentka studiów pedagogicznych na Wyższej Szkole Humanistyczno -Ekonomicznej w Łodzi oraz Uniwersytetu Warszawskiego o kierunku terapia pedagogiczna. Posiadam 7-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku. Idealny nauczyciel każdego dnia z radością i ciepłym uśmiechem  pobudza i rozwija możliwości swoich podopiecznych.

Mój ulubiony pisarz to Stewen King. Mój ulubiony film to „Zielona Mila”, „21 gramów” i „Efekt motyla”. Muzyka, której słucham jest różnorodna. Czasem  pozwala na wyciszenie, innym razem dodaje energii i pobudza zmysły. Moje podróże to miejsca, które pozwalają mi na odpoczynek i relaks wraz z bliskimi mi osobami. Mój sukces to kochająca rodzina. Jestem dumna z tego, że moje życie daje mi wiele radości i szczęścia. Chciałabym jeszcze wybrać się na Malediwy.

mgr Marzena Rybka

mgr Anna Białoń