foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NAUCZYCIELE:

Jarosz Mirosław- edukacja dla bezpieczeństwa

Berezecka -Zywer – Joanna- zajęcia artystyczne

Łakomiec Ewa – matematyka

Sitkiewicz Ryszard – geografia

Białucha Teresa – kierownik świetlicy

Barcikowska Katarzyna – język angielski

Bednarczyk Agata – edukacja wczesnoszkolna

Białoń Anna - świetlica

Borodziuk – Mrówka Ewa - edukacja wczesnoszkolna

Brzeźna Natalia - edukacja wczesnoszkolna

Budzowski Józef – wychowanie fizyczne

Cetnarowska Marta - edukacja wczesnoszkolna

Drygalska Justyna – język polski, historia

Durda Paulina - edukacja wczesnoszkolna

Dudys Edyta - świetlica

Filanowska Małgorzata- język polski

Gajewska Irena - edukacja wczesnoszkolna

Gałkowski Bartosz – wychowanie fizyczne

Golińska Grażyna - chemia

Grygianiec Aga –język angielski

Guzik Katarzyna- plastyka, muzyka

Hańćkowiak Joanna - matematyka

Jędrzejak Małgorzata – język polski

Kafel Justyna - wychowanie fizyczne

Kochan Anna – zajęcia techniczne, technika, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

Kołodziej Piotr zajęcia techniczne, technika, wychowanie fizyczne

Kotwica Małgorzata – religia, wychowanie do życia w rodzinie

Kowalska Marta - edukacja wczesnoszkolna

Kozak Agnieszka – matematyka, informatyka

Krogulec Jolanta - matematyka

ks. Stachowiak Rafał - religia

Kucharska Elżbieta – język niemiecki, świetlica

Kulik Elżbieta - fizyka

Leszczyńska Marta - tkactwo

Leszczyński Mateusz - psycholog

Leśniańska Aneta – język angielski

Lorenc Maciej - wychowanie fizyczne

Majdzik Anna - religia

Makuch-Mielcarska Małgorzata

Madejski Sławomir - geografia

Markiewicz Monika - edukacja wczesnoszkolna

Myk Aleksandra - wychowanie fizyczne

Nesterowicz Ewa – przyroda, matematyka

Nowak Małgorzata - pedagog

Olichwer – Ostrowska Bożena - edukacja wczesnoszkolna

Olszak Anna - tkactwo

Olszewska Barbara - religia

Ostrowski Tomasz – biologia, chemia

Pacek Karolina – język polski

Piszczałka Dorota - informatyka

Polak-Kopacka Anna - biblioteka

Radecka Dominika - edukacja wczesnoszkolna

Reszke Małgorzata - matematyka

Rybka Marzena - edukacja wczesnoszkolna

Sadura-Enzanza Dagmara - edukacja wczesnoszkolna

Semrau Magdalena - psycholog

Sieradzka Izabela - biblioteka

Skupin Grażyna - edukacja wczesnoszkolna

Spicera Adam - wychowanie fizyczne

Spilnyk Ewa - edukacja wczesnoszkolna

Stachowiak Małgorzata - język polski

Szewczyk-Sączawa Natalia – język polski

Szpara Kamila - edukacja wczesnoszkolna

Szumska Joanna  - język angielski

Szywała Magdalena - przyroda

Świst Dorota – język angielski

Wawryn Agnieszka - chemia

Wawrzyńczak Krystyna – język niemiecki

Wiszniowska Agata – zajęcia artystyczne, plastyka

Wiśniewska Iwona - pedagog

Wypler Tomasz - historia

Zamęcki Bartłomiej – wychowanie fizyczne

Zawalich Bogusław – język angielski, historia

Zborowska Małgorzata – język polski

Zborowski Wojciech – matematyka, informatyka

Dziennik elektroniczny

BIP

zegar

Dzwonki

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30