b2cd3a34c627 0Witaj Szkoło

Spotkanie po wakacyjnej przerwie było dla nas radosnym wydarzeniem. Cieszymy się, że znowu możemy być razem. To będzie na pewno udany rok.

Bardzo cieszę się, że jestem w szkole i zaczynam drugą klasę. Już stęskniłem się za szkołą, za treningami z karate i z piłki nożnej. Mam nadzieję, że będzie fajnie.

Szymon

Wakacje dobiegły końca. W poniedziałek 4 września rozpoczęliśmy uroczystą mszą świętą początek roku szkolnego. Następnie udaliśmy się do hali sportowej na apel. Później rozeszliśmy się do naszych klas. Byłem bardzo szczęśliwy, że widzę się z moimi kolegami i koleżankami oraz panią wychowawczynią.

Adam

W poniedziałek poszliśmy do szkoły. Byliśmy ubrani odświętnie. Najpierw był apel. Później poszliśmy do klasy  gdzie pani dała nam czekoladki.

Antoś H.

Cieszymy  się z rozpoczęcia roku szkolnego, ponieważ spotkamy w klasie panią, kolegów i koleżanki. Cieszymy się z rozpoczęcia nowego roku szkolnego, ponieważ mama kupiła nam nowe przybory do szkoły. Cieszymy się bo mamy nowego pana od wychowania fizycznego i z tego też się cieszymy bo nauczymy się czegoś nowego.

Oskar i Igor