foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

b2cd3a34c627 0Witaj Szkoło

Spotkanie po wakacyjnej przerwie było dla nas radosnym wydarzeniem. Cieszymy się, że znowu możemy być razem. To będzie na pewno udany rok. 

Bardzo cieszę się, że jestem w szkole i zaczynam drugą klasę. Już stęskniłem się za szkołą, za treningami z karate i z piłki nożnej. Mam nadzieję, że będzie fajnie.

                                                                                                                                                                                                                    Szymon

 

Wakacje dobiegły końca. W poniedziałek 4 września rozpoczęliśmy uroczystą mszą świętą początek roku szkolnego. Następnie udaliśmy się do hali sportowej na apel. Później rozeszliśmy się do naszych klas. Byłem bardzo szczęśliwy, że widzę się z moimi kolegami i koleżankami oraz panią wychowawczynią.

                                                                                                                                                                                                                      Adam

 

W poniedziałek poszliśmy do szkoły. Byliśmy ubrani odświętnie. Najpierw był apel. Później poszliśmy do klasy  gdzie pani dała nam czekoladki.

Antoś H.

 

Cieszymy  się z rozpoczęcia roku szkolnego, ponieważ spotkamy w klasie panią, kolegów i koleżanki. Cieszymy się z rozpoczęcia nowego roku szkolnego, ponieważ mama kupiła nam nowe przybory do szkoły. Cieszymy się bo mamy nowego pana od wychowania fizycznego i z tego też się cieszymy bo nauczymy się czegoś nowego.

                                                                                                                                                                                                                     Oskar i Igor

Dziennik elektroniczny

BIP

zegar

Dzwonki

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30