Nareszcie doczekaliśmy się upragnionych wakacji

:)

Wspólnie z panią Pauliną życzymy wszystkim, aby były one udane i bezpieczne.

Bawcie się dobrze!

Do zobaczenia we wrześniu :)

Uczniowie klasy 2a

Znalezione obrazy dla zapytania obrazek wakacje

W dniach 8-9 czerwca odbyła sie długo wyczekiwana wycieczka do Złotego Stoku. Podczas naszego wyjazdu zgłębiliśmy tajemnice Kopalni Złota i przeżyliśmy wiele przygód.

Uczestniczyliśmy w podziemnym spływie łodzią i w wyprawie po złoto i przygodę, zwiedziliśmy Kopalnię Złota, strzelaliśmy z łuku, płukaliśmy złoto oraz byliśmy w średniowiecznej Osadzie Górniczej. Dodatkowo zroganizowaliśmy ognisko z kiełbaskami i wieczorną dyskotekę!

Wycieczka była pełna wrażeń, a my spisaliśmy się na medal!

Zdjęcia z naszej wycieczki można obejrzeć pod podanym linkiem:

foto.mkwe.pl/album/aws

1 czerwca w naszej szkole obchodzony był DZIEŃ DZIECKA.

Z tej okazji Rada Rodziców przygotowała dla nas wiele atrakcji.

Obejrzeliśmy występ klauna, bawiliśmy się przy muzyce prawdziwego dj-a, jedliśmy popcorn i watę cukrową, a także mogliśmy uczestniczyć w zawodach sportowych.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dla nas tak wspaniałego dnia:)

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, który obchdzony jest 27 marca, w dniu 28 marca uczestniczyliśmy w wycieczce do Kryształowic, gdzie braliśmy udział w warsztatach teatralnych i plastycznych.

Podczas warsztatów poznaliśmy różne techniki dramowe i samodzielnie wykonaliśmy kukiełki.

Warsztaty bardzo nam się podobały:)

21 marca wspólnie z innymi klasami witaliśmy wiosnę.

W tym dniu uczestniczyliśmy w konkursie piosenki wiosennej.

Zaśpiewaliśmy piosenkę pt. "Wiosenny rock and roll" i zajęliśmy pierwsze miejsce.

Występy bardzo nam się podobały, wszyscy byli dobrze przygotowani do konkursu.

8 marca obchodziliśmy w klasie

DZIEŃ KOBIET.

Każda dziewczynka dostała od chłopców pięknego żółtego tulipana.

10 lutego pożegnaliśmy się z naszym kolegą Karolem, który po feriach nie będzie chodził z nami do klasy. Wszyscy jesteśmy bardzo smutni z tego powodu, ale mamy nadzieję, że Karolek kiedyś nas odwiedzi.

Karolku życzymy Ci wielu sukcesów w nowej szkole :)

10 lutego odwiedzili nas uczniowie z klasy 1a, aby wręczyć nam prezenty z okazji walentynek.

Bardzo dziękujemy pierwszakom za odwiedziny i walentynki :)

9 lutego w naszej klasie pojawili się cudowni goście.

Zaprosiliśmy nasze wspaniałe Babcie i Kochanych Dziadków na występ z okazji Ich święta.

Długo przygotowywaliśmy się do tego przedstawienie, musieliśmy przygotować spektakl oraz prezenty- laurki i kalendarze.

Pomimo, iż baliśmy się występu wszystko udało nam się wspaniale, a nasi goście obficie nagradzali nas brawami.

Występ wszystkim bardzo się podobał, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Po przedstawieniu zaprosiliśmy naszych gości na słodki poczęstunek i milo spędziliśmy wspólnie czas.

8 lutego wspólnie z klasą 2b pojechaliśmy na wycieczkę do Humanitarium- Ogrody doświadczeń we Wrocławiu.

Oglądaliśmy tam interaktywną wystawę, która pozwoliła nam zgłębić tajniki nauki.

Podczas pobytu w Humanitarium uczestniczyliśmy w zajęciach, na których dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o wulkanach, a także zrobiliśmy własne wulkany, które doprowadzaliśmy do erupcji.

Wycieczka bardzo nam się podobała i wszyscy bardzo dobrze się bawiliśmy :)

3 lutego w naszej szkole odbył sie bal karnawałowy. Wszyscy przebraliśmy się za ulubione postacie i doskonale bawiliśmy się podczas przygotowanych specjalnie dla nas zabaw, które prowadzone byłu przez animatorów.

Na sali oprócz zabaw czekał na nas poczęstunek, było pysznie i wesoło. Po udanej zabawie udaliśmy się do biblioteki szkolnej, gdzie czekała na nas kolejna niespodzianka: PRAWDZIWY MAGIK.

Podczas pokazu znikały monety, latał stół, a kolorowanki same się kolorowały.

Ten dzień bardzo nam się podobał, wszycy byliśmy zachwyceni zabawą i przygotowanymi atrakcjami.

Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie tak wspaniałego wydarzenia :)