21 września mieliśmy okazję spotkać się z policjantem. Pan policjant przypomniał Nam bardzo dużo przydatnych zachowań, które pomogą Nam zachowywać się bezpiecznie. To było bardzo miłe spotkanie.

Znalezione obrazy dla zapytania policjant rysunek dla dzieci

15 września w naszej szkole braliśmy udział w akcji Sprzątanie Świata. Wspólnie z innymi klasami staraliśmy się jak najlepiej posprzątac teren naszej szkoły oraz obok naszej szkoły.

Znalezione obrazy dla zapytania sprzątanie świata

23 czerwca to ostatni dzień w szkole. Tego dnia żegnamy się ze szkołą na dwa miesiące. Czekają nas podróże, wycieczki i błogo spędzony czas na łonie natury. Wszystkim uczniom, nauczycielom życzymy udanych, bezpiecznych i bajecznych Wakacji. Niech ten czas pozwoli naładować akumulatory, aby od września pełni sił wróciły do szkoły szczęśliwe dzieci!!!

Znalezione obrazy dla zapytania wakacje

W dniu 8 czerwca wraz z klasą 2d wybraliśmy się na wycieczkę do Zatoru do Energylandii. Świetnie bawiliśmy się w tym parku rozrywki. Pogoda była wspaniała a humory dopisywały. Była to najlepsza wycieczka na świecie. Karuzele, mnóstwo zabawy i radosny czas.

Znalezione obrazy dla zapytania energylandia

1 czerwca w naszej szkole obchodzimy Dzień Dziecka. W tym dniu dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji: Klaun, bańki mydlane, popcorn, wata cukrowa, zabawy i gry sportowe. Teń dzień dla każdego dziecka powinien być wspaniały i neizapomniany. Wszystkim dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia w dniu Ich święta.

Znalezione obrazy dla zapytania dzien dziecka

18 maja braliśmy czynny udział w lekcji bibliotecznej  zorganizowanej w ramach Majowych Dni Książki. Klasa 2a i 2b przedstawiła krótką historię powstawania książki. Mieliśmy możliwość zadawania pytań i udzielania odpowiedzi. Śpiewaliśmy piosenkę.

Dziękujemy klasie 2a oraz 2b za tak mile spędzone chwile, które jeszcze bardziej zbliżyły nas do świata książek.

Znalezione obrazy dla zapytania książka

5 maja mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach z Savoir- vivre. Warsztaty poprowadziła Pani Jadwiga Dębicka. Pania Jadwiga pokazała Nam wiele bardzo potrzebnych zasad oraz zachowań, które powinniśmy używać i stosować na co dzień. Dobre zachowanie jest bardzo ważnym elementem naszego życia.

Znalezione obrazy dla zapytania savoir vivre

28 kwietnia nasza klasa wraz z klasą 1a i 3d przygotowała Apel z okazji 1, 2 i 3 Maja. Święta te są obchodzone w Polsce z wielkim szacunkiem i godnością. Przypominają ważne wydarzenia, które miały ogromny wpływ na naszą Ojczyznę.

Znalezione obrazy dla zapytania święta majowe

Klasa II c wraz z Panią Kamilą życzy wszystkim wesołych, radosnych Świąt Wielkanocnych. Pysznego jajka, mokrego Dyngusa.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Znalezione obrazy dla zapytania wielkanoc

W dniach 10, 11 oraz 12 kwietnia w naszej szkole uczestniczymy w Rekolekcjach Wielkopostnych. W tych dniach bierzemy udział w warsztatach plastycznych oraz muzycznych. Udajemy się do Kościoła na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Uczestniczymy we Mszy Świętej. Przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych.

Znalezione obrazy dla zapytania rekolekcje wielkopostne