foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

21 września mieliśmy okazję spotkać się z policjantem. Pan policjant przypomniał Nam bardzo dużo przydatnych zachowań, które pomogą Nam zachowywać się bezpiecznie. To było bardzo miłe spotkanie.

Znalezione obrazy dla zapytania policjant rysunek dla dzieci

15 września w naszej szkole braliśmy udział w akcji Sprzątanie Świata. Wspólnie z innymi klasami staraliśmy się jak najlepiej posprzątac teren naszej szkoły oraz obok naszej szkoły.

Znalezione obrazy dla zapytania sprzątanie świata

 

23 czerwca to ostatni dzień w szkole. Tego dnia żegnamy się ze szkołą na dwa miesiące. Czekają nas podróże, wycieczki i błogo spędzony czas na łonie natury. Wszystkim uczniom, nauczycielom życzymy udanych, bezpiecznych i bajecznych Wakacji. Niech ten czas pozwoli naładować akumulatory, aby od września pełni sił wróciły do szkoły szczęśliwe dzieci!!!

Znalezione obrazy dla zapytania wakacje

W dniu 8 czerwca wraz z klasą 2d wybraliśmy się na wycieczkę do Zatoru do Energylandii. Świetnie bawiliśmy się w tym parku rozrywki. Pogoda była wspaniała a humory dopisywały. Była to najlepsza wycieczka na świecie. Karuzele, mnóstwo zabawy i radosny czas.

Znalezione obrazy dla zapytania energylandia

1 czerwca w naszej szkole obchodzimy Dzień Dziecka. W tym dniu dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji: Klaun, bańki mydlane, popcorn, wata cukrowa, zabawy i gry sportowe. Teń dzień dla każdego dziecka powinien być wspaniały i neizapomniany. Wszystkim dzieciom składamy najserdeczniejsze życzenia w dniu Ich święta.

Znalezione obrazy dla zapytania dzien dziecka

18 maja braliśmy czynny udział w lekcji bibliotecznej  zorganizowanej w ramach Majowych Dni Książki. Klasa 2a i 2b przedstawiła krótką historię powstawania książki. Mieliśmy możliwość zadawania pytań i udzielania odpowiedzi. Śpiewaliśmy piosenkę.

Dziękujemy klasie 2a oraz 2b za tak mile spędzone chwile, które jeszcze bardziej zbliżyły nas do świata książek.

Znalezione obrazy dla zapytania książka

5 maja mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach z Savoir- vivre. Warsztaty poprowadziła Pani Jadwiga Dębicka. Pania Jadwiga pokazała Nam wiele bardzo potrzebnych zasad oraz zachowań, które powinniśmy używać i stosować na co dzień. Dobre zachowanie jest bardzo ważnym elementem naszego życia. 

Znalezione obrazy dla zapytania savoir vivre

28 kwietnia nasza klasa wraz z klasą 1a i 3d przygotowała Apel z okazji 1, 2 i 3 Maja. Święta te są obchodzone w Polsce z wielkim szacunkiem i godnością. Przypominają ważne wydarzenia, które miały ogromny wpływ na naszą Ojczyznę.

Znalezione obrazy dla zapytania święta majowe

Klasa II c wraz z Panią Kamilą życzy wszystkim wesołych, radosnych Świąt Wielkanocnych. Pysznego jajka, mokrego Dyngusa. 

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Znalezione obrazy dla zapytania wielkanoc

W dniach 10, 11 oraz 12 kwietnia w naszej szkole uczestniczymy w Rekolekcjach Wielkopostnych. W tych dniach bierzemy udział w warsztatach plastycznych oraz muzycznych. Udajemy się do Kościoła na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Uczestniczymy we Mszy Świętej. Przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych.

 Znalezione obrazy dla zapytania rekolekcje wielkopostne

Dziennik elektroniczny

BIP

zegar

Dzwonki

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30