foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kronika klasowa, 01.09.2016 r.

Dzyń, dzyń, dzyń! Zadzwonil pierwszy dzwonek. Dzieci, niektóre szczęśliwe, a niektóre nie, zebrały się w sali, aby wysłuchać Pani Dyrektor. Pani przeczytała list od ministra. Później udaliśmy się do klas z wychowawcami. Tam pani podała nam plan lekcji. Tak rozpoczęlismy rok szkolny. Od tej pory na korytarzach jest gwarnie i huczanie.

Asia

Wrzesień obfitował w dużą liczbę zajęć związanych z regulaminami, kodeksem zachowania i zapoznawaniem się z różnymi systemami oceniania. Wzięliśmy udział w próbnym alarmie pożarowym oraz w akcji "Sprzątanie świata", podczas której czyściliśmy polną drogę dochodzącą do parkingu pod "Szczerym Polem" oraz szlak turystyczny i archeologiczny w okolicach Wieżycy.

Pod koniec miesiąca miała miejsce coroczna uroczystość szkolna związana z rocznicą wybuchu II wojny światowej, w której przygotowaniu brali udział również przedstawiciele naszej klasy. Jeden z kolegów był kustoszem wystawy, którą można było obejrzeć po apelu na korytarzu szkolnym.

Wrzesień zakończył się dyskoteką z okazji Dnia Chłopaka i wspólnym poczęstunkiem.

Kronika klasowa, 26.09.2016 r.

Dzisiaj przyszliśmy na galowo na apel z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej. Obejrzeliśmy występ innych uczniów i wysłuchaliśmy Panią Dyrektor.

Kronika klasowa, 30.09.2016 r.

Dzisiaj poszliśmy sprzątać świat. Doszliśmy aż na Wieżycę. Dobralismy się w pary i tak zaczęło się wielkie sprzatanie. o zakończonych porządkach wróciliśmy zmęczeni do szkoły.

Asia

 

1   

   5

6   7

Dziennik elektroniczny

BIP