Jak co roku, dziewczyny z naszej klasy przygotowały pyszności dla chłopców z okazji Dnia Chłopaka

Przygotowania:

dzien chopaka 2017 1

A tu już sama zabawa:

dzien chopaka 2017 3

dzien chopaka 2017 4

dzien chopaka 2017 6

dzien chopaka 2017 7

Byliśmy całą klasą na warsztatach artystycznych w Liceum Artystycznym ALA we Wrocławiu. Świetna zabawa i super nauka.

artystyczne 6

artystyczne 17

artystyczne 19

artystyczne 20

Zapraszamy do obejrzenie manekin challenge w wykonaniu uczniów klasy 6c.

Sama akcja ma swój początek w USA. Pierwotnie miała zwrócić uwagę na problemy osób chorujących na stwardnienie zanikowe boczne. O co w niej chodzi? Otóż świat zatrzymuje się na kilka sekund, a każdy uczestnik w wymyślonej przez siebie pozie udaje manekina. Kto w niej może wziąć udział? Każdy kto ma ochotę na trochę zabawy i ciekawy pomysł na ogryginalną pozę. Zapraszamy pozostałe klasy do wspólnego przedsięwzięcia Manekin Challenge SP1 Sobótka.

25 Października uczestniczyliśmy w wycieczce do ExploraPark i Starej Kopalni w Wałbrzychu. Przez dwie godziny byiśmy zajęci matematycznymi łamigłówkami i zabawami, a później zeszliśmy pod ziemię do Starej Kopalni. Odwiedziliśmy Muzemum Górnictwa i poznaliśmy jak ciężki jest zawód górnika.

explorapark (1)

Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii.

Szkoła zamieniał się w tym dniu w prawdziwą krainę bajek. Zosia wybrana przez większość naszej klasy uczetsniczyła w ogólnoszolnym kokursie na najlepszy kostium. Zajęła tam pierwsze miejsce w kategorii klas 6.

Dodatkowo Zosia  otrzymała też nagrodę publiczności.

kraina bajek 2   kraina bajek 4

Dzisiaj uczestniczyliśmy w akcji " Czyste Góry". Przeszliśmy się po lesie w kierunku Wieżycy i posprzątaliśmy śmieci pozostawione przez turystów. Wcześniej, na godzinie wychowawczej porozmawialiśmy na temat akcji i wykonaliśmy kilka plakatów dotyczących dbania o środowisko.

czyste gory 6c 1

czyste gory 6c 2