Karolina Pacek

Fotografia to mój sposób na życie, moje hobby, moja pasja.

Fotografując zapisuję historie. Tworzę obrazy, które składają się z pocałunku pary młodej,  radości w oczach dziecka, łez szczęścia w oczach rodziców... To ludzie są dla mnie ciągłą  inspiracją nie przestają i nie przestaną mnie zadziwiać.

Historie prosto z życia opowiadam barwnie i ciekawie, z dbałością o szczegóły i oryginalność.  Opowiadam je poprzez obiektyw mojego aparatu i jestem przekonana, że dzięki temu jak ja  je  widzę emocje te pozostaną dłużej niż jedną chwilę.

Prowadzący:

Koło turystyczno-regionalne „Niedźwiadki” , którego opiekunem jest pani Irena Stańczuk, działa od 2001 roku. Uczestnicy koła kształtują swoje charaktery na szlakach Masywu Ślęży. Poznają zabytki Sobótki , najbliższej okolicy oraz stolicy Dolnego Śląska. W  I semestrze zwiedzali  Wrocław.  Odbyli wycieczki do ogrodu japońskiego, Hali stulecia,  wrocławskiego zoo-afrykarium.

=> przejdź do strony koła

Prowadzący:  Katarzyna Guzik

Koło gitarowe „Z gitarą po uśmiech...”  istnieje od 1997 r. Inspiracją dla nazwy koła były słowa Janusza Korczaka – patrona naszej szkoły- „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Głównym celem zajęć jest zainteresowanie uczniów muzyką, grą na gitarze, stworzenie podstaw do samodzielnego rozwijania zdolności, kształtowanie umiejętności działania zespołowego, poprzez udział w występach szkolnych, środowiskowych oraz konkursach muzycznych. Dzięki zakupionym  w ramach  projektu: „Ślężańskie zmagania na scenie życia” instrumentom (12 gitar), dzieci nie posiadające  własnego instrumentu  mogą także rozwijać swoje zdolności.

Czytaj więcej...