foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

dzienPrzedszkolaka 3W poniedziałek 21 września nasze Przedszkolaki świętowały jeden ze swoich najważniejszych dni - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka! Na boisku szkolnym odbyła się uroczystość dla wszystkich grup, ze zwróceniem uwagi na odpowiedni dystans między nimi. Spotkanie rozpoczęliśmy powitaniem i prezentacją piosenki przez każdą grupę. Naszym najmłodszym 4-latkom odwagi dodawały kolorowe balony trzymane w rączkach. Wszystkie dzieci wydawały się przejęte i zaśpiewały naprawdę pięknie. Każdy otrzymał od wychowawcy pamiątkowy medal Super Przedszkolaka, a następnie odbyły się zabawy muzyczno-ruchowe. Zmęczeni zabawą na świeżym powietrzu, udaliśmy się do swoich sal, gdzie czekał słodki poczęstunek i ciąg dalszy imprezy. Były między innymi bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną, śpiewy i tańce. Dzieci na pewno zapamiętają ten dzień!

Zespół nauczycieli Przedszkola

 

dzienPrzedszkolaka 1   dzienPrzedszkolaka 2  dzienPrzedszkolaka 4 

 

dzienPrzedszkolaka 5 dzienPrzedszkolaka 6  dzienPrzedszkolaka 7  

dzienPrzedszkolaka 8  dzienPrzedszkolaka 9  dzienPrzedszkolaka 10     

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna