foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

mikolajki poziomek i pszczolek 5W poniedziałek, 7 grudnia, kiedy Pszczółki i Poziomki udały się na śniadanie, do sali po cichutku przyszedł Święty Mikołaj. Zostawił pod choinką prezenty dla przedszkolaków oraz list, w którym tłumaczy, dlaczego nie może spotkać się z dziećmi osobiście... Obiecał w nim, że za rok na pewno się uda.

Kiedy dzieci zobaczyły prezenty pod choinką, ich zdziwienie było ogromne! Mimo nieobecności Mikołaja, przedszkolaki ustawiły się przy choince i licząc na to, że Mikołaj je usłyszy, pięknie powiedziały przygotowany wiersz oraz zaśpiewały piosenkę przygrywając na dzwonkach. Następnie każdy wykonał pracę plastyczną najpiękniej jak potrafił. Radości dzieci nie było końca! Wspaniale bawiły się podczas otwierania prezentów, jak i w całym tym magicznym dniu.

A.Mielnikowska

mikolajki poziomek i pszczolek 1  mikolajki poziomek i pszczolek 2  mikolajki poziomek i pszczolek 3  mikolajki poziomek i pszczolek 4

Reszta zdjęć w galerii

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna