- oddział przedszkolny

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność poinformować, o rozpoczęciu rekrutacji do oddziału przedszkolnego przy naszej szkole na rok szkolny 2018/2019.

Prosimy o wypełnienie zgłoszenia i złożenie go do sekretariatu z pozostałymi dokumentami (wyszczególnionymi w zgłoszeniu) w Sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusz Korczaka w Sobótce przy ulicy Świdnickiej 20a do 28 lutego 2018 r.

(Rekrutacja będzie prowadzona zgodnie z harmonogramem określonym w Zarządzeniu Nr 5.2018 Burmistrza Miasta i Gminy Sobótka z dnia 19 stycznia 2018 r.)

Serdecznie Zapraszamy

Sekretariat czynny od poniedziałku do piatku w godzinach od 7:00 do 15:00

Wniosek o przyjęcie dziecka - oddział przedszkolny

Karta zgłoszenia do świetlicy - 2018/2019

Dyrektor Szkoły Podstwowej nr 1

im. Janusz Korczaka w Sobótce

Mirosław Jarosz

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że od dnia 22 marca 2017 r. rozpoczynamy nabór do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Sobótce. Rekrutacja trwa do 28 kwietnia 2017 r.
W zależności od miejsca zamieszkania prosimy o wypełnienie

ZGŁOSZENIA (jeżeli dziecko mieszka w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Sobótce)

lub

WNIOSKU O PRZYJĘCIE DZIECKA (jeżeli dziecko mieszka poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Sobótce).

Do wypełnionego zgłoszenia/wniosku prosimy dołączyć dokumenty wyszczególnione w zgłoszeniu lub wniosku.

Komplet dokumentów prosimy składać w sekretariacie szkoły, który jest czynny:

w poniedziałek, wtorek, środę i piątek w godzinach od 7:30 do 15:30,

w czwartek w godzinach od 8:00 do 16:00.