foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

           

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Nazwisko i imię nauczyciela Nazwa formy Dzień tygodnia Godzina
Barcikowska Katarzyna Konsultacje z j. angielskiego środa (co drugi tydzień) 14:35 – 15:20

Bednarczyk Agata

Zajęcia manualno – grafomotoryczne „Nożyczkowe łóżko” wtorek 12:00 – 12:45
Berezecka -Zywer Joanna Zajęcia wokalne wtorek 14:35 – 16:05
Białoń Anna Koło polonistyczne poniedziałek 11:50 – 12:35
Borodziuk – Mrówka Ewa Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne wtorek 11:50 – 12:35
Brzeźna Natalia Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla ucz. z kl. 3 poniedziałek 12:40 – 13:25
Konsultacje przedmiotowe środa (co 2 tygodnie) 11:30 – 12:15

Budzowski Józef

Konsultacje indywidualne uczniów mających trudności na wych. fizycznym czwartek 12:55 – 13:40
Drygalska Justyna Konsultacje z j. polskiego środa 13:45 – 14:30

Durda Paulina

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla ucz. z kl. 3a środa 12:45 – 13:30
Konsultacje przedmiotowe czwartek (co 2 tygodnie) 12:45 – 13:30
Filanowska Małgorzata Konsultacje z j. polskiego czwartek 14:35 – 15:20
Gajewska Irena Zajęcia wyrównawcze piątek 12:50 – 13:35
Gałkowski Bartosz Treningi piłkarskie piątek 14:35 – 15:20

Golińska Grażyna

Konsultacje z chemii poniedziałek 14:35 – 15:00
czwartek 11:30 – 11:50

Grygianiec Aga

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla. kl. 4c

środa

(co drugi tydzień)

12:55 – 13:40
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla. kl. 4b

środa

(co drugi tydzień)

13:45 – 14:30
Guzik Katarzyna Koło gitarowe wtorek 13:45 – 14:30

Hańćkowiak Joanna

Zajęcia rozwijające z matematyki – kl. V

wtorek

(bez 1-go w miesiącu)

13:45 – 14:30

Zajęcia rozwijające z matematyki – kl. VII

wtorek

(3-ci i 4-ty w miesiącu)

14:40 – 15:25
Jędrzejak Małgorzata Konsultacje z j. polskiego czwartek 15:20 – 16:05
Kafel Justyna SKS poniedziałek 13:45 – 14:30
Kochan Anna Fakultety wos/konsultacje wtorek 14:35 – 15:20
Kołodziej Piotr Siatkówka wtorek 15:20 – 16:05
Kotwica Małgorzata Konsultacje z religii wtorek 14:35 – 15:20
Kozak Agnieszka Konsultacje z matematyki wtorek 15:25 – 16:10
Kulik Elżbieta Konsultacje z fizyki czwartek 14:35 – 15:10
Leśniańska Aneta Zajęcia wyrównawcze dla kl. 4d poniedziałek 12:55 – 13:40
Łakomiec Ewa Konsultacje z matematyki czwartek 14:35 – 15:20
Madejski Sławomir Konsultacje z geografii środa 13:45 – 14:30
Majdzik Anna Konsultacje środa 13:45 – 14:30

Markiewicz Monika

Zajęcia wyrównawcze polonistyczno - matematyczne środa 11:50 – 12:35
Myk Aleksandra Zajęcia sportowo - taneczne czwartek 14:35 – 15:20

Nesterowicz Ewa

Koło przyrodnicze

sobota

(1 raz w miesiącu)

9:00 – 14:00

Olichwer – Ostrowska Bożena

Zajęcia rozwijające I grupa 1a wtorek 11:50 – 12:35
Zajęcia rozwijające II grupa 1a piątek 11:50 – 12:35
Mistrzowie kodowania piątek 12:55 – 13:40

Ostrowski Tomasz

Konsultacje z biologii

wg potrzeb

Gazetka szkolna
Zespół muzyczny
Przygotowanie do konkursów
Pacek Karolina Zajęcia rozwijające z j. polskiego poniedziałek 13:45 – 14:30
Piszczałka Dorota Konsultacje z matematyki poniedziałek 8:55 – 9:40
Polak-Kopacka Anna Klub Miłośników Czytania wtorek 11:50 – 12:35

Rybka Marzena

Zajęcia wspomagające z j. polskiego

dla klasy 5c i 5d

poniedziałek 13:45 – 14:30
Sadura-Enzanza Dagmara Zajęcia wyrównawcze piątek 12:00

Sieradzka Izabela

Koło pisarskie wtorek 14:35 – 16:00
Koło teatralne czwartek 14:35 – 15:15
Sitkiewicz Ryszard Konsultacje z geografii wtorek 14:35 – 15:20
Spicera Adam Zajęcia sportowe wtorek 14:35 – 15:20
Spilnyk Ewa Koło matematyczne „Asy z 1, 2,3 klasy” poniedziałek 11:50 – 12:35
Stachowiak Małgorzata Konsultacje z j. polskiego wtorek (co 2 tydzień) 14:35 – 15:20

Szewczyk-Sączawa Natalia

Koło regionalno – turystyczne „Niedźwiadki” sobota
Koło literacko – czytelnicze „Liga wyobraźni” wtorek

13:45 – 14:30

(lub wg potrzeb uczniów)

Szpara Kamila Koło plastyczne środa 12:55 – 13:40

Szywała Magdalena

Koło przyrodnicze

sobota

(1 raz w miesiącu)

9:00 – 14:00
Świst Dorota Konsultacje z j. angielskiego piątek 14:35 – 15:20
Wawryn Agnieszka Konsultacje z chemii wtorek 15:25 – 16:10
Wawrzyńczak Krystyna Konsultacje z j. niemieckiego wtorek 15:00 – 15:45

Wiszniowska Agata

Koło plastyczne

(realizacja dekoracji)

środa

(i inne dni wg potrzeb)

wg potrzeb

Wypler Tomasz

Konsultacje z historii wtorek 14:35 – 15:20
Koło historyczne wtorek 14:35 – 16:05

Zamęcki Bartłomiej

Zawody sportowe judo z uczniami klas sportowych sobota, niedziela 9:00 – 18:00
Zawalich Bogusław Konsultacje z  j. angielskiego i historii wtorek (co 2 tydzień) 13:45 – 14:30
Zborowska Małgorzata Konsultacje z j. polskiego poniedziałek 7:15 – 8:00

Zborowski Wojciech

Zajęcia wyrównawcze i uzupełniające

z matematyki dla klasy 6a

czwartek 13:45- 14:45

Dziennik elektroniczny

BIP

zegar

Dzwonki

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30