Zajęcia dodatkowe

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

            ZAJĘCIA DODATKOWE

dla klas 4 – 7  i 2 – 3 (oddziały gimnazjalne)

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Nazwa formy Dzień tygodnia Godzina
Barcikowska Katarzyna Konsultacje z j. angielskiego środa (co drugi tydzień) 14:35 – 15:20
Berezecka -Zywer Joanna Zajęcia wokalne wtorek 14:35 – 16:05
Budzowski Józef Konsultacje indywidualne uczniów mających trudności na wych. fizycznym czwartek 12:55 – 13:40
Drygalska Justyna Konsultacje z j. polskiego środa 13:45 – 14:30
Filanowska Małgorzata Konsultacje z j. polskiego czwartek 14:35 – 15:20
Gałkowski Bartosz Treningi piłkarskie piątek 14:35 – 15:20
Golińska Grażyna Konsultacje z chemii poniedziałek 14:35 – 15:00
czwartek 11:30 – 11:50
Grygianiec Aga Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla. kl. 4c

środa

(co drugi tydzień)

12:55 – 13:40
Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla. kl. 4b

środa

(co drugi tydzień)

13:45 – 14:30
Guzik Katarzyna Koło gitarowe wtorek 13:45 – 14:30

Hańćkowiak Joanna

Zajęcia rozwijające z matematyki – kl. 5

wtorek

(bez 1-go w miesiącu)

13:45 – 14:30

Zajęcia rozwijające z matematyki – kl. 7

wtorek

(3-ci i 4-ty w miesiącu)

14:40 – 15:25
Jędrzejak Małgorzata Konsultacje z j. polskiego czwartek 15:20 – 16:05
Kafel Justyna SKS (klasy 5 – 6)

poniedziałek

(co 2 tydzień)

13:45 – 14:30
Kochan Anna Fakultety wos/konsultacje wtorek 14:35 – 15:20
Kołodziej Piotr Siatkówka wtorek 15:20 – 16:05
Kotwica Małgorzata Konsultacje z religii wtorek 14:35 – 15:20
Kozak Agnieszka Konsultacje z matematyki wtorek 15:25 – 16:10
Kulik Elżbieta Konsultacje z fizyki czwartek 14:35 – 15:10
Leśniańska Aneta Zajęcia wyrównawcze dla kl. 4d poniedziałek 12:55 – 13:40
Łakomiec Ewa Konsultacje z matematyki czwartek 14:35 – 15:20
Madejski Sławomir Konsultacje z geografii środa 13:45 – 14:30
Majdzik Anna Konsultacje wtorek 14:35 – 15:20
Myk Aleksandra Zajęcia sportowo - taneczne czwartek 14:35 – 15:20

Nesterowicz Ewa

Koło przyrodnicze

sobota

(1 raz w miesiącu)

9:00 – 14:00

Ostrowski Tomasz

Konsultacje z biologii

Gazetka szkolna

Zespół muzyczny

Przygotowanie do konkursów

 wg potrzeb
Pacek Karolina Zajęcia rozwijające z j. polskiego poniedziałek 13:45 – 14:30
Piszczałka Dorota Konsultacje z matematyki poniedziałek

8:55 –

9:40

Rybka Marzena

Zajęcia wspomagające z j. polskiego

dla klasy 5c i 5d

poniedziałek 13:45 – 14:30

Sieradzka Izabela

Koło pisarskie wtorek 14:35 – 16:00
Koło teatralne

wtorek

czwartek

15:15 16:00

14:35 – 15:15

Sitkiewicz Ryszard Konsultacje z geografii wtorek 14:35 – 15:20
Spicera Adam Zajęcia sportowe (klasy 4) wtorek 14:35 – 15:20
Stachowiak Małgorzata Konsultacje z j. polskiego wtorek (co 2 tydzień) 14:35 – 15:20

Szewczyk-Sączawa Natalia

Koło regionalno – turystyczne „Niedźwiadki” sobota
Koło literacko – czytelnicze „Liga wyobraźni” czwartek

13:45 – 14:30

(lub wg potrzeb uczniów)

Szywała Magdalena

Koło przyrodnicze

 Zajęcia uzupełniające z przyrody

sobota

(1 raz w miesiącu)

 piątek

9:00 – 14:00

  

7:30 –

8:00

Świst Dorota Konsultacje z j. angielskiego piątek 14:35 – 15:20
Wawryn Agnieszka Konsultacje z chemii wtorek 15:25 – 16:10
Wawrzyńczak Krystyna Konsultacje z j. niemieckiego wtorek 15:00 – 15:45

Wiszniowska Agata

Koło plastyczne

(realizacja dekoracji)

środa

(i inne dni wg potrzeb)

wg potrzeb

Wypler Tomasz

Konsultacje z historii wtorek 14:35 – 15:20
Koło historyczne wtorek 14:35 – 16:05

Zamęcki Bartłomiej

Zawody sportowe judo z uczniami klas sportowych sobota, niedziela 9:00 – 18:00
Zawalich Bogusław Konsultacje z  j. angielskiego i historii wtorek (co 2 tydzień) 13:45 – 14:30
Zborowska Małgorzata Konsultacje z j. polskiego poniedziałek

7:15 –

8:00

Zborowski Wojciech

Zajęcia wyrównawcze i uzupełniające

z matematyki dla klasy 6a

czwartek

13:45-

14:45

 

           

ZAJĘCIA DODATKOWE

dla klas edukacji wczesnoszkolnej (I – III)

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Nazwa formy Dzień tygodnia Godzina

Bednarczyk Agata

Zajęcia manualno – grafomotoryczne „Nożyczkowe łóżko” wtorek 12:00 – 12:45
Białoń Anna Koło polonistyczne poniedziałek 11:50 – 12:35
Borodziuk – Mrówka Ewa Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne wtorek 11:50 – 12:35
Brzeźna Natalia Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla ucz. z kl. 3b poniedziałek 12:40 – 13:25
Konsultacje przedmiotowe środa (co 2 tygodnie) 11:30 – 12:15

Durda Paulina

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne dla ucz. z kl. 3a środa 12:45 – 13:30
Konsultacje przedmiotowe czwartek (co 2 tygodnie) 12:45 – 13:30
Gajewska Irena Zajęcia wyrównawcze piątek 12:50 – 13:35

Markiewicz Monika

Zajęcia wyrównawcze polonistyczno - matematyczne środa 11:50 – 12:35

Olichwer – Ostrowska Bożena

Zajęcia rozwijające I grupa 1a wtorek 11:50 – 12:35
Zajęcia rozwijające II grupa 1a piątek 11:50 – 12:35
Mistrzowie kodowania piątek 12:55 – 13:40
Polak-Kopacka Anna Klub Miłośników Czytania wtorek 11:50 – 12:35
Sadura-Enzanza Dagmara Zajęcia wyrównawcze piątek 12:00
Spilnyk Ewa Koło matematyczne „Asy z 1, 2,3 klasy” poniedziałek 11:50 – 12:35

 

„Pracownia kompetencji kluczowych

– gmina Sobótka stawia na edukację”

Harmonogram zajęć –

 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Sobótce

 (obowiązuje od 01 lutego 2018 r.)

tabela do pobrania


Nazwa zajęć Dzień tygodnia Godziny realizacji Nazwisko i imię nauczyciela Sala
Warsztaty edukacyjno - zawodowe poniedziałek - piątek

13:40 – 14:40

lub zastępstwa za nieobecnych nauczycieli

Nowak Małgorzata

Zajęcia uzupełniające z matematyki gr. VI (7b)

poniedziałek

lub wtorek (raz w miesiącu)

14:35-15:20

7:10-7:55

Reszke Małgorzata 20
Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne poniedziałek 14:35-15:20 Reszke Małgorzata 20
Zajęcia terapeutyczne -gr.II wtorek 7:15-8:00 Leszczyński Mateusz 19
Zajęcia rozwijające uzdolnienia z j. angielskiego wtorek 7:15 – 8:00 Zawalich Bogusław 113
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki- gr V (3e) wtorek 13:45 – 14:30 Łakomiec Ewa 104
Zajęcia uzupełniające z matematyki gr. III (5d) wtorek lub czwarte (raz w miesiącu)

12:55-13:40

13:45-14:30

Reszke Małgorzata 20
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego- gr I (3a ) wtorek 13:45 – 14:30 Barcikowska Katarzyna 39
Zajęcia uzupełniające  z matematyki – gr.IX (5a,b) wtorek (pierwszy w miesiącu) 13:45 – 14:30 Hańćkowiak Joanna 19
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne –gr.I wtorek 13:45 – 14:30 Nesterowicz Ewa 100
Zajęcia logopedyczne - gimnazjum wtorek 13:45-14:30 Nowak Małgorzata 25 (pok. pedagoga)
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego - grII (3c,e) wtorek 14:35 – 15:20 Barcikowska Katarzyna 106
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego – gr V (3d) wtorek 15:25 – 16:10 Barcikowska Katarzyna 106
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego - gr IV (3a,b) wtorek 14:35 – 15:20 Zawalich Bogusław 113
Zajęcia rozwijające uzdolnienia z informatyki wtorek 14:35 – 15:20 Zborowski Wojciech 13
Zajęcia uzupełniające  z matematyki – gr.VII (7a) wtorek (pierwszy w miesiącu) 14:40 – 15:25 Hańćkowiak Joanna 19
Zajęcia uzupełniające  z matematyki – gr.VIII (7c) wtorek (drugi w miesiącu) 14:40 – 15:25 Hańćkowiak Joanna 19
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego - gr VI(3c,e) wtorek 15:25 – 16:10 Zawalich Bogusław 113
Zajęcia uzupełniające  z matematyki – gr. II (5a,c) środa (1 x w miesiącu) 13:45 – 14:30 Nesterowicz Ewa 100
Zajęcia terapeutyczne- gr.I środa 13:45-14:30 Leszczyński Mateusz 19
Zajęcia uzupełniające z matematyki gr. IV (6b) czwartek(raz w miesiącu) 13:45-14:30 Reszke Małgorzata 20
Zajęcia uzupełniające z matematyki gr. V (6c) czwartek (raz w miesiącu) 13:45-14:30 Reszke Małgorzata 20
Zajęcia korekcyjno-kompesacyjne-gr.II czwartek 13:45 – 14:30 Makuch-Mielcarska  Małgorzata 19
Zajęcia uzupełniające  z matematyki –  gr. I (5a,c) czwartek (1 x w miesiącu) 13:45 – 14:30 Nesterowicz Ewa 100
Zajęcia uzupełniające  z matematyki – gr.X (6a) czwartek (ostatni w miesiącu) 13:45 – 14:30 Zborowski Wojciech 104
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki- gr II czwartek 14:35-15:20 Reszke Małgorzta 20
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki- gr I (3d) czwartek 14:35– 15:20 Kozak Agnieszka 20
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki- gr VI (3f) czwartek 15:25 – 16:10 Łakomiec Ewa 19
Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne czwartek 15:25 – 16:10 Kozak Agnieszka 20
Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego - gr III (3b,e) czwartek 14:35 – 15:20 Zawalich Bogusław 113

Zajęcia logopedyczne-szkoła podstawowe-gr.I

 piątek 12:55 – 13:40 Nowak Małgorzata 21A
    Zajęcia korekcyjno-kompesacyjne-gr.III piątek 13:45-14:30 Makuch-Mielcarska  Małgorzata 19
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki-gr.I piątek 13:45 – 14:30 Nesterowicz Ewa 100
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki- gr VI(3f) wtorek 15:25 – 16:10 Łakomiec Ewa 21
Zajęcia logopedyczne-szkoła podstawowe-gr.IV środa 11:45 – 12:00 Wiśniewska Iwona 13 C
Zajęcia logopedyczne-szkoła podstawowe-gr.V środa 13:40 – 14:30 Wiśniewska Iwona 13 C
Zajęcia logopedyczne-szkoła podstawowe-gr.II poniedziałek 12:00 – 12:45 Wiśniewska Iwona 13 C
Zajęcia logopedyczne-szkoła podstawowe-gr.III poniedziałek 12:45 – 13:30 Wiśniewska Iwona 13 C
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki- gr III(3d) poniedziałek 11:45 – 12:00 Łakomiec Ewa 21
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki- gr IV(3c) czwartek 14:35-15:20 Kozak Agnieszka 21

Dziennik elektroniczny

BIP

zegar

Dzwonki

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30