foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

2018 04 17 117 kwietnia 2018 klasy 1a i 1b wyjechały na wycieczkę do Świdnicy. W pięknej auli Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kasprowicza dzieci obejrzały przedstawienie Plastusiowy pamiętnik oparte na fragmentach znanej książki Marii Kownackiej. Szczególne zainteresowanie wzbudziła piękna scenografia oraz  efekty sceniczne. Spektakl bardzo podobał się dzieciom, które żywo reagowały na wykorzystane piosenki. W pamięci zostaną słowa jednej z nich:

Fiku – miku! Wyobraźnia jest wspaniała!
Fiku – miku! Wyobraźnię trzeba mieć!
Fiku – miku! By fantazji dodawała.
Fiku – miku! Tym, co w nudy wpadli sieć.

2018 04 17 2 2018 04 17 3

Po spektaklu uczniowie odwiedzili Jaskinię Nietoperzy, która znajduje się w Nadleśnictwie Świdnica. Uczniowie dowiedzieli się tam wiele ciekawych rzeczy na temat jedynych fruwających ssaków. Nietoperz w ciągu jednej nocy potrafi zjeść 2000 komarów i  choćby z tego powodu ludzie powinni je szanować i chronić. 

Organizatorzy

Bożena Olichwer-Ostrowska
Ewa Borodziuk-Mrówka


BOO

Dziennik elektroniczny

BIP