foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OD 17 MAJA 2021 R.

Szanowni rodzice i drodzy uczniowie kl. IV-VIII

Zgodnie z harmonogramem luzowania obostrzeń, który został przedstawiony na konferencji w dniu 28 kwietnia 2021 r. od 17 maja do szkoły wraca kolejna grupa uczniów, w związku z tym prosimy o zapoznanie się  z informacjami dotyczącymi harmonogramu pracy poszczególnych oddziałów w okresie nauki hybrydowej (17-28 maj 2021 r.) zawartymi w pliku umieszczonym w poniższym linku:

HARMONOGRAM DLA RODZICÓW

Od 31 maja 2021 wszyscy uczniowie wracają do nauki stacjonarnej.

Ponadto:

- na terenie całej szkoły w częściach wspólnych i na zewnątrz (przynajmniej do ukazania się nowego rozporządzenia w sprawie kolejnych luzowań obostrzeń) obowiązuje reżim sanitarny- zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja  i bezwzględne podporządkowanie się poleceniom nauczycieli i pracowników szkoły oraz „Zasady bezpieczeństwa- organizacja zajęć w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Janusza Korczaka w Sobótce” z dn. 01 września 2020 r.,

- poszczególne klasy korzystają z szatni w miejscach wyznaczonych we wrześniu oraz wchodzą i wychodzą ze szkoły wejściami, z których korzystały po rozpoczęciu roku szkolnego:

* kl.IV- wejście główne do budynku hali widowiskowo – sportowej,

* kl.V- wejście boczne do budynku D koło sali nr 11,

* kl.VI- wejście z tyłu budynku D do szatni szkolnej,

* kl.VII-VIII- wejście główne do budynku D,

- uczniowie dojeżdżający w oczekiwaniu na autobus szkolny korzystają ze świetlicy szkolnej,

- autobusy szkolne kursują według rozkładu obowiązującego przed przejściem na naukę zdalną.

Drodzy uczniowie - mamy nadzieję, że pomimo drobnych niedogodności wszyscy cieszycie się na powrót do szkoły. Zapewniam, że nauczyciele, pedagodzy, psycholog szkolny i oczywiście Dyrekcja szkoły, pozostajemy do waszej dyspozycji i postaramy się zrobić wszystko, abyście jak najbardziej komfortowo przeszli przez ten czas niełatwej dla Was zmiany. Pozdrawiamy i do rychłego zobaczenia w szkole.

Dyrekcja szkoły

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna

zegar

Dzwonki

0. 7:10 - 7:55

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30