foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Filtr
 • Wszyscy pamiętamy, jak na początku roku szkolnego Pani Dyrektor Aleksandra Majdecka-Budziłek była naszym pierwszym gościem otwierającym cykl spotkań z literaturą dziecięcą "Cała Sobótka czyta dzieciom w Świetlicy SP 1".

  Kolejnym gościem w tym cyklu spotkań była mama Klaudii Macias - uczennicy kl. 2b, która przeczytała naszym Świetlikom bardzo pouczającą bajkę "Do odważnych świat należy" ze zbioru "Bajek terapeutycznych" Barbary Stańczuk.

  Po czytniu, ciekawie przebiegała rozmowa z dziećmi, a na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani słodką niespodzianką.

  Bardzo dzieujemy za tę rozwijającą wizytę w naszej świetlicy!

   

  Grażyna Skupin

  041

   

   

   

  czyt

   

  czyt1

   

   

   

 • W czerwcu wszyscy już czuliśmy i czekaliśmy na wakacje zatem tematyka zajęć była wakacyjna: muszelkowa plaża, morskie dekoracje do świetlicy i oczywiście odliczanie do końca roku szkonego!

  Na początku miesiąca obowiązkowo słodko świętowalismy Dzień Dziecka.

  Przygotowywaliismy się do bezpiecznego wypoczynku letniego i wiele czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu bawiąc się i grając na boisku szkolnym oraz placu zabaw.

  Wykonywaliśmy też kolejne zadania w MegaMisji, w której zdobyliśmy wiele atrakcyjnych nagród.

  To był bardzo intensywny rok!

   

  Grażyna Skupin

   

  013

   

  012

   

  plaża

   

  wakacje

   

  014

   

 • Maj - miesiąc przed zakończeniem roku szkolnego, ale to nie oznacza, że dzieci świetlicowe żyją wakacjami. Wręcz przeciwnie to miesiąc pełen zabawy i pracy. Pogoda nam dopisywała, więc mogliśmy korzystać z niej do woli i spędzać aktywnie czas na boisku szkolnym bawiąc się, grając w piłkę, pokonując zwinnościowe tory przeszkód na szkolnym placuzabaw.

  A jeżeli koś miał ochotę na zwykłe leniuchowanie, to mógł usiąść na kocyku w cieniu i porozmawiać z koleżanką lub kolegą.
  Nie znaczy to jednak, że nie realizowaliśmy naszych tygodniowych tematów. W maju przeprowadziliśmy szereg pogadanek, dyskusji na różne tematy wynikające z Tygodniowego Planu Dnia, a co za tym idzie były także prace plastyczne i techniczne.
  Anna Białoń

   

  DSCN3526

   

  DSCN3531

   

  DSCN3533

   

   

 • W kwietniu w naszej świetlicy wiele czasu poświęcaliśmy zdrowiu stawiając na zabawy ruchowe w budynku oraz na zewnątrz.

  Podziwailiśmy zmiany zachodzące w przyrodzie wraz z nadejściem wiosny i czerpaliśmy inspirację z piekna przyrody wykonujac prace pastyczne różnymi technikami.

  Przygotowywaliśmy się do obchodów majowych świąt państwowych.

  Stworzyliśmy wspólnie stend reklamujący naszą całoroczną pracę w świetlicy.

   

  Grażyna Skupin

   

  balony

   

  034

   

  027

   

  033

   

   

 • Tradycyjnie już w naszej świetlicy zorganizowaliśmy "Konkurs na najpiękniejszą wielkanocną pisankę", który cieszył się dużym zainteresowaniem, także ze względu na przygotowane nagrody:-)

  Prace konkursowe były wykonywane techniką dowolną i wszystkie były bardzo ładne, starannie wykonane oraz niepowtarzalne. 

   

  Pierwszą nagrodę otrzymała Aurelia Ratajczak z kl. 2c, która przyniosła całą instalację wielkanocną zrobioną ze steropianu i samodzielnie zdobioną.

  Nagrody otrzymali również: Michał Sałek i Klaudia Macias i Gabrysia Gajewska z kl. 2b, Kacper Chorążewski i aleksandra Łagos z kl. 1d, oraz Weronika Hęcińska z kl. 1e.

  Wszystkim uczestnikom oraz zdobywcom nagród serdecznie gratulujemy!

   

  Grażyna Skupin

  konkurs

   

  004

   

  005

   

  006

 • Nasza świetlica brała udział 23 marca w Dniu Otwartym w szkole i zapraszała wszystkich zwiedzających do zapoznania się z jej działalnością.

  Dodatkową atrakcją, nie tylko dla najmłodszych gości, którzy przyszli poznać naszą szkołę, były warsztaty, na których można było zobaczyć i poczuć dżwięk.

  Każdy mógł zagrać na misach dżwiękowych, zobaczyć jak powstaje fala dżwiękowa na wodzie nalanej do mis oraz poczuć tę falę zanurzając palec lub dłoń w wodzie.

  Mnóstwo niezapomnianych wrażeń oraz nauka przez zabawę - gwarantowane!

  Grażyna Skupin

   

  011

   

  008

   

  007

   

  010

 • Marzec w Świetlicy był wyjątkowo pracowity. Tworzyliśmy wiosenne dekoracje, celebrowaliśmy Dzień Kobiet i obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Poznawaliśmy świąteczne zwyczaje, słuchaliśmy ciekawostek, w jaki sposób przygotowywano się dawniej do Świąt Wielkanocnych. Włożyliśmy bardzo dużo pracy i serca w przygotowanie ozdób na świąteczny kiermasz.
  Ewa Borodziuk-Mrówka

   

  motylki

   

  wiosna3

   

  kiermasz4

   

  kiermasz3

   

  kiermasz5

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna

zegar

Dzwonki

0. 7:10 - 7:55

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30