foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Filtr
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. J. Korczaka w Sobótce poszukuje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, praca  w pełnym wymiarze godzin  od dnia 01.09.2016 roku. Wykształcenie: wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Dodatkowym atutem będą kwalifikacje do nauczania języka angielskiego, prowadzenia zajęć terapii pedagogicznej lub inne. Kontakt wyłącznie e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  • Dnia 20.06.2016 roku do uczniów naszej szkoły przyjechali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sobótce. Uczniowie wszystkich klas I-VI mieli okazję uczestniczyć w pokazach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zapoznać się ze specjalistycznym wyposażeniem samochodu ratowniczo-gaśniczego. Bardzo ciekawym elementem spotkań poszczególnych poziomów klas była możliwość wejścia do wnętrza samochodu i dokładnego obejrzenia, tego wszystkiego, co się w nim znajduje. ”Zwiedzanie” samochodów było dla dzieci tak intersujące, że ustawiały się kolejki chętnych do dokładnej eksploracji aut i posiedzenia w nich, chociaż przez chwilę. Największą atrakcją dla naszych uczniów okazało się jednak lanie wody z prawdziwej strażackiej sikawki. Dziecięcego zapału nie ostudził nawet padający coraz mocniej deszcz. Warto wspomnieć również, że oprócz tych ciekawych i wartościowych pod względem edukacyjnym pokazów strażacy przeprowadzili również krótkie pogadanki na temat bezpiecznych zachowań podczas zbliżających się wakacji a w szczególności bezpieczeństwa nad wodą.

    Iwona Wiśniewska

  • Dnia 14 czerwca 2016 roku w ramach organizowanych w szkole „Dni Bezpieczeństwa i Sportu” odbyły się spotkania dla uczniów klas IV-VI z aspirantem sztabowym i dzielnicowym gminy Jordanów Śląski Panem Grzegorzem Droszczakiem a jednocześnie sportowcem z dużymi osiągnięciami. Pan Grzegorz Droszczak zdobył drużynowo III miejsce w podnoszeniu ciężarów w Pucharze Świata Masters, który odbył się w Tokio w dniach 12-15.04.2016 roku.

    Podczas spotkań z uczniami Pan Droszczak opowiedział o swoich sportowych osiągnięciach, zdał ciekawą relację z pobytu w Japonii urozmaiconą zdjęciami, pamiątkami z „Kraju Kwitnącej Wiśni „ ,uchylając (odsłaniając ) przy tym rąbka tajemnicy z kulisów samych zawodów oraz prezentując ciekawszych zawodników ( np.misjonarza z Indonezji ).

Dziennik elektroniczny

BIP

platforma edukacyjna

zegar

Dzwonki

0. 7:10 - 7:55

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:50 - 12:35

6. 12:55 - 13:40

7. 13:45 - 14:30